217BAKALAURO studijos:

• Archeologijos I kurse (įstoję 2023 m.) – 1 vieta;

• Istorijos I kurse (įstoję 2023 m.) – 6 vietos;

• Istorijos II kurse (įstoję 2022 m.) – 2 vietos;

• Kultūros istorijos ir antropologijos I kurse (įstoję 2023 m.) – 3 vietos.

Į laisvas valstybės finansuojamas vietas gali pretenduoti mokantys už studijas studentai, neturintys skolų/akademinių skolų. Laisvos valstybės finansuojamos vietos turi būti užimtos iki 2024-03-01.

Laisvų valstybės finansuojamų vietų užėmimas vykdomas pagal VU Senato 2018 m. rugsėjo 25 d. patvirtintą nutarimą Nr. S-2018-10-8) „Laikinasis Vilniaus universiteto studentų reitingavimo pagal studijų rezultatus ir rotacijos tvarkos aprašas“ (https://www.vu.lt/studijos/studentams/studijas-reglamentuojantys-dokumentai).

Pateikiamų per VUSIS e-prašymų „Dėl studijų ir finansavimo formos keitimo“ laukiame ne vėliau kaip iki 2024 m. vasario 25 d.