Visuomeninės Rasų kapinių draugijosbernardinu kapines nariai kviečia VU Istorijos fakulteto jaunimą nuo balandžio 8 d. iki gegužės 12 d. prisidėti prie kilnios akcijos: nugrėbti lapus nuo apleistų kapų. Tuo pačiu studentai prisimins, kad čia galima rasti LDK didiko E. Tiškevičiaus, Vileišių šeimos, T. Vrublevskio, Vasario 16-osios Akto signatarų amžinojo poilsio vietas, Literatų kalnelyje Antano Vivulskio ir Mikalojaus Konstantino Čiurlionio kapus, pamatys, kad kapinių koplyčioje perlaidoti Gedimino kalne rasti sukilimo vadų Konstantino Kalinausko ir Zigmanto Sierakausko bei sukilimo dalyvių palaikai.

Kartu su Visuomeninės Rasų kapinių draugijos nariais, IF studentai kviečami išgenėti krūmus:

• Naujųjų Rasų kapinėse (Sukilėlių g.) balandžio 20 d., šeštadienį (11 val.). Susitinkame automobilių stovėjimo aikštelėje.

• Naujųjų Rasų kapinėse (Sukilėlių g.) balandžio 27 d., šeštadienį (11 val.). Susitinkame automobilių stovėjimo aikštelėje.

• Bernardinų kapinėse gegužės 25 d., šeštadienį (nuo 11 val.) Susitinkame prie pagrindinio įėjimo į kapines.

Norinčius dalyvauti prašome registruotis el. paštu s

"Kviečiame visus prisijungti prie šios kilnios iniciatyvos ir kartu sutvarkyti mūsų tautiečių amžinojo poilsio vietas. Dalyvavimas akcijoje tai proga pagerbti mirusiųjų atminimą bei sustiprinti bendruomeniškumo jausmą."

Pagarbiai

Visuomeninės Rasų kapinių draugijos nariai