vdu logo2015 m. gegužės 4d. Vytauto Didžiojo universiteto Humanitarinių mokslų fakulteto istorijos katedra ir „VDU istorikų klubas" rengia III – ąją tarpuniversitetinę studentų konferenciją „Lietuvos istorijos perspektyvos: studentų moksliniai tyrinėjimai", skirtą 135-osioms Mykolo Romerio gimimo metinėms.

Konferencijos organizatoriai kviečia rengti pranešimus, kuriuose būtų nagrinėjama istorijos arba su ja susijusių temų problematika (kvietimas).
Pranešimui skiriama 10 – 15 min.
Pranšimų tezes pateikti VDU Istorikų klubui iki 2015 m. balandžio 8 d. (imtinai). Reikalavimai pranešimų tezėms.
Informaciją apie pranešimų įtraukimą į konferencijos programą pretendentams bus atsiųsta iki 2015 m. balandžio 24 dienos.
Atrinktų pranešimų tezės bus spausdinamos leidinyje „Lietuvos istorijos perspektyvos: studentų moksliniai tyrinėjimai - 2015".

Adresas:
Vytauto Didžiojo universitetas