P9151428 small2016 m. laidos absolventus – kiekvieną asmeniškai – 2016 m. birželio 27 d. (pirmadienį) kviečiame pasirašyti diplomų registracijos sąraše (Istorijos fakulteto Studijų skyriuje, II a. 215 kab.) tokia tvarka:

• Bakalauro visų studijų programų absolventai:  10 - 12 val.
  • Magistro visų studijų programų absolventai:    11 - 12 val.

Primename, kad iki pasirašymo absolventai turi būti atsiskaitę su VU padaliniais pagal atsiskaitymo tvarką (žr.: http://www.vu.lt/lt/studijos/studiju-procesas/studiju-baigimas/45-studijos/studijos/2569-atsiskaitymo-tvarka ).

Neatsiskaičiusiems ir nepasirašiusiems diplomų registracijos sąraše išduoti diplomų 2016 m. birželio 28 d. negalėsime.

Diplomų įteikimasbirželio 28 d.,  10 val. Šv. Jonų bažnyčioje.

Jeigu kilo neaiškumų dėl šios informacijos, skambinkite nuolatinių st. tel. 268 7290.