Istorijos fakGeriausiems Lietuvos studentams paskirtos vardinės LR prezidentų stipendijos. Tokias stipendijas gaus net dešimt Vilniaus universiteto studentų. Prezidentų stipendijos skiriamos vieneriems studijų metams už gerus akademinius pasiekimus ir aktyvią mokslinę veiklą.

Antano Smetonos (humanitarinių mokslų ir meno studijų sritis) stipendija paskirta ir fakulteto Istorijos magistrantūros nuolatinių studijų II kurso studentei Julijanai Leganovič

„Lietuvos Respublikos prezidentų stipendijos – pats garbingiausias Lietuvos studentų pasiekimų įvertinimas ir paskata toliau siekti geriausių akademinių rezultatų. Sveikinu visus šio garbingo įvertinimo nusipelniusius studentus ir linkiu jiems toliau sėkmingai kopti į mokslo viršūnes“, – sako ministrė J. Petrauskienė.

Daugiau informacijos apie vardines LR prezidentų stipendijas žr. VU naujienuose