bibliotekos Kurausko nuotrjpgVilniaus universiteto Senatas, patvirtinęs atnaujintą Vilniaus universiteto Tarybos narių rinkimų ir įgaliojimų nutraukimo tvarkos aprašą, paskelbė kandidatų į Tarybos narius kėlimo pradžią.

Tarybos nariais penkerių metų kadencijai bus renkama vienuolika asmenų, kuriuos sudarys penki Tarybos nariai, renkami iš iškeltų kandidatų – VU dėstytojų ir mokslo (meno) darbuotojų, keturi Tarybos nariai, renkami iš iškeltų kandidatų – ne VU darbuotojų ar studentų, ir du Tarybos nariai, renkami VU Studentų atstovybės nustatyta tvarka.

Kandidatus kelti pagal šią atnaujintą tvarką galima iki 2019 m. rugsėjo 30 d.
Juos kelti ir rinkti VU turi teisę akademinės bendruomenės nariai, atitinkantys atnaujintame tvarkos apraše nustatytus reikalavimus.

Istorijos fakultete iškelti kandidatai reikalingus dokumentus turi įteikti IF rinkimų komisijos pirmininkui R. Gaidis ( el. paštas: ), arba palikti dekanate (209 kab. Giedrei Polkaitei).

Visą informaciją apie rinkimų eigą, tvarką, reikalingus dokumentus galima rasti VU interneto svetainės specialioje rubrikoje: https://www.vu.lt/rinkimai/