kotyli 3Su naujais! Dovanų - šventinis Ko tyli istorikai? podcastas, kuriame su prof. Arūnas Streikus ir dr. Norbertas Černiauskas kalbame apie Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų šventimo tradicijas tarpukariu ir sovietmečiu: opera traviata, kur šventė ir sutiko naujus tarpukario Kauniečiai, kaip šventė partizanai, kaip (ar?) draudė Kalėdas sovietai ir panašiai. Klausykite ir prenumeruokite - naujais metais pažadame dar daugiau įdomių temų. Jei patogiau galite klausyti Spotify, Soudcloud ir Podbean platformose.

logo spotify  podbean logo 300x129 copy  4d891da9 1d80 45a0 b957 e342e4cf10ad

dr. M. Ėmužis