if kiemasVilniaus universiteto Istorijos fakulteto taryba skelbia konkursą Istorijos fakulteto dekano pareigoms eiti (2020 m. vasario 7 d. tarybos protokolas Nr. 170000-TP1).
Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto dekaną penkerių metų kadencijai iš savo kandidatūrą išsikėlusių kandidatų, Vilniaus universiteto statuto ir Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto nuostatų nustatyta tvarka, slaptu balsavimu renka Istorijos fakulteto taryba ir teikia skirti Vilniaus universiteto rektoriui. Dekanu gali būti asmuo, atitinkantis kamieninio akademinio padalinio vadovui Vilniaus universiteto statute keliamus reikalavimus.

Tarnybinis atlyginimas: 3248,50 Eur. (neatskaičius mokesčių).
Su Vilniaus universiteto darbuotojų darbo užmokesčio tvarka, apmokėjimu už papildomus darbus bei skatinimo tvarka galite susipažinti čia .

Konkurse gali dalyvauti nepriekaištingos reputacijos asmenys, turintys mokslo daktaro laipsnį, pedagoginės ir vadybinės patirties, kadencijos pirmąją dieną dar nepasiekę įstatymų nustatytos pensinio amžiaus ribos. Kandidato į dekano pareigas veikla turi rodyti, kad jis suvokia Vilniaus universiteto misiją, puoselėja Vilniaus universiteto vertybes, yra motyvuotas rūpintis universiteto veiklos kokybe ir turi žinių, patirties bei gebėjimų, reikalingų dekano pareigoms vykdyti. Kandidatu į dekano pareigas gali būti Vilniaus universitete nedirbantis asmuo.
Kandidatuoti į dekano pareigas negali asmenys, dvi kadencijas iš eilės iki vykdomų rinkimų ėję Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto dekano pareigas.

Kandidatų į Istorijos fakulteto dekanus dokumentų priėmimas vyksta nuo 2020 m. vasario 10 iki kovo 10 dienos.
Kandidatai Istorijos fakulteto rinkimų komisijos pirmininkui turi pateikti šiuos dokumentus:
1) prašymą dalyvauti konkurse;
2) asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
3) gyvenimo aprašymą (CV);
4) mokslo laipsnį patvirtinančio dokumento kopiją;
5) veiklos programą (rekomenduojama apimtis iki 5 psl.).

Rinkimų komisijos pirmininkas: dr. Ryšard Gaidis.
Kontaktai: Universiteto g. 7, Vilnius, 319-320 kab., tel. 8 611 72664, el. p. .

Rinkimų eiga:

Kandidatų į Istorijos fakulteto dekanus sąrašas skelbiamas 2020 m. kovo 12 dieną.
Vieši kandidatų debatai vyks 2020 m. kovo 20 dieną Istorijos fakultete.
Istorijos fakulteto dekano rinkimai vyks 2020 m. kovo 30 dieną.

Istorijos fakulteto nuostatai
Vilniaus universiteto statutas