santaraAnonsuojame METŲ LAIDĄ - "Klausk istoriko apie Lietuvos žydų istoriją" - naujas ir ilgai lauktas radijo laidų ciklas LRT platformoje, kviečiantis klausyti(s) ir klausti, supažindinantis su naujais tyrimais ir požiūriais Lietuvos žydų istorijos tema.

KADA? Kas antrą ketvirtadienį 15 val. (šiandien irgi!) arba kas antrą šeštadienį (rusų k.)

KUR? LRT Klasika (LRT II programa)

KAS? Laidą veda Olga Ogriumova ir prof. Jurgita Verbickienė (VU Istorijos fakultetas) kaskart kalbins vis kitą istoriką ar kultūrologą.

KODĖL? Nes įdomu!

Laidos įrašų galite klausytis ir LRT mediatekoje, dalinamės nuoroda į buvusios laidos įrašą, o jau šiandien nuo 15 val. galėsite išgirsti ir tolimesnį pokalbį.