covid19Pasaulio sveikatos organizacijai paskelbus, kad SARS-CoV-2 sukeltos infekcijos COVID-19 plitimas tapo pandemija ir siekdami prevenciškai apsaugoti visų mūsų bendruomenės narių sveikatą, koronaviruso prevencijai skirta darbo grupė priėmė sprendimą stabdyti kontaktinį Vilniaus universiteto studijų procesą artimiausioms 14 dienų, nuo rytojaus iki kovo 27 d. imtinai su galimybe terminą pratęsti, jeigu būtų toks poreikis. Studijos ir darbas šiuo laikotarpiu vyks nuotoliniu būdu – paskaitos ir seminarai universiteto patalpose nevyks.

Naujienlaiškis VU bendruomenei

Informacija SARS-CoV-2 sukeltos infekcijos COVID-19 prevencijai

Atsižvelgiant į LR vyriausybės sprendimą, visi klausimai bus sprendžiami elektroniniu būdu arba telefonu.

Kontaktai:
Dekanatas