09 01Šių metų studijų pradžia kitokia nei įprastai. Magistro studijos prasideda rugsėjo 1 d., bakalauro –  rugsėjo 14 d.

Paskaitos Istorijos fakulteto magistrantams vyks nuo rugsėjo 2 d., užsiėmimų tvarkaraštį rasite Fakulteto tinklalapyje. Rugsėjo 2 ir 3 dienomis kviečiame magistrantus susitikti su Fakulteto administracija ir aptarti studijų klausimus. Susitikimai vyks:

• rugsėjo 2 d., 13 val., 108 aud. Archeologijos programos;
  • rugsėjo 2 d., 15 val., 211 aud. Istorijos programos;
  • rugsėjo 2 d., 15 val., 218 aud. Paveldosaugos programos studentams.

Bakalauro studijos prasidės rugsėjo 14 d.

9.30 val. vyks Universiteto vėliavos pakėlimas VU Bibliotekos kieme.

10 val. studijų metų pradžios šventė Istorijos fakulteto kiemelyje po liepa.

Paskaitos bakalauro studentams prasidės rugsėjo 15 dieną. Tvarkaraščius rasite Fakulteto tinklalapyje. Universitetas ir Istorijos fakultetas nusprendė neatsisakyti kontaktinio darbo, todėl planuojame su Jumis susitikti auditorijose ar kitose mūsų socialinių partnerių suteiktose erdvėse.

Primename, kad Fakultete ir užsiėmimų metu turime dėvėti kaukes ar kitas apsaugos priemones.