Sido paramaJAV lietuvis Juozas Sidas Vilniaus universiteto Istorijos fakultetui paramą skiria nuo 2017 m. Taip puoselėjamas J. Sido dėdės, žymaus tarpukario Lietuvos politinio veikėjo, diplomato Vaclovo Sidzikausko (1893–1973) atminimas. Parama skiriama istorijos mokslo ir studijų stiprinimui. 2020 m. dovanota 14500 eurų. Parama panaudota dviejų monografijų ir keturių straipsnių, publikuojamų tarptautinio žinomumo leidyklose ir žurnaluose, vertimui į užsienio kalbas. Iš šių lėšų taip pat skirta Vaclovo Sidzikausko premija už istorijos tyrimus. 2020 m. ji įteikta doc. dr. Eligijui Railai už monografiją Lietuvystės Mozė: Jono Basanavičiaus gyvenimo ir ligos istorija. Nuoširdžiai dėkojame Mecenatui už paramą ir suteiktas galimybes.