gete.ltVirtuali muzikinė ekskursija „Vilniaus geto keliais“ kviečia į vaizduotės pasivaikščiojimą po Vilniaus žydų istoriją bendruomenei itin skaudžiais 1941-1943 metais. Projekte, kurį inicijavo VU Istorijos fakulteto studentė ir Choro “ARTyn” idėjinė lyderė Erika Žilinskaitė, ir prie kurio įgyvendinimo prisidėjo Istorijos fakulteto mokslininkės prof. dr. Jurgita Verbickienė ir dr. Akvilė Naudžiūnienė, laukia nestandartinis Vilniaus geto kultūros istorijos pristatymas bei puikus pavyzdys, kaip istoriniai tyrimai per menines formas gali atsiverti pasauliui.

Ekskursija, įgarsinta lietuvių ir anglų kalbomis, pasiekiama čia.