SEO Puzzle Showing E-Marketing, Promotions And OptimizationGerbiami kolegos, studentai, bičiuliai, nuoširdžiai kviečiame savo gyventojų pajamų mokesčio dalį (1,2 proc.) skirti Vilniaus universiteto Istorijos fakultetui.

Tai galima padaryti prisijungus prie Valstybinės mokesčių inspekcijos Elektroninio deklaravimo sistemos https://deklaravimas.vmi.lt:

• kairėje pusėje esančio meniu eilutėje spauskite „Pildyti formą“;
  • pasirinkite formą kodu FR0512 (4 versija) ir spauskite „Pildyti formą tiesiogiai portale“ (piktograma su gaubliu);
  • užpildykite laukus:
      • 5 laukelyje – įrašykite mokestinį laikotarpį „2020“;
      • 6S laukelyje – uždėkite varnelę;
      • E1 laukelyje – pasirinkite gavėjo tipą „2“;
      • E2 laukelyje – įrašykite gavėjo identifikacinį numerį „211950810“;
      • E3 laukelyje – įrašykite gavėjo pavadinimą „VU Istorijos fakultetas“;
      • E4 laukelyje – įrašykite skiriamą procentą „1,20“;
      • E5 laukelyje – įveskite mokestinį laikotarpį, iki kurio skiriate paramą: jei norite dar 1 metų paramą skirti VU Istorijos fakultetui, įveskite „2021“, o jei 2, 3 ar 4 metų paramą – atitinkamai „2022“, „2023“ arba „2024“.

Paramą galite skirti iki 2021 m. gegužės 1 d.

Nuoširdus ačiū!