tarp 3 reicho ir 3 Romos 3D 900x900
Vilniaus universiteto leidykla / Vilnius University Press šiemet jau trečią kartą išrinko skaitomiausias leidyklos išleistas knygas ir mokslo periodikos žurnalus.
Kiekvienos kategorijos nugalėtojai buvo paskelbti per pirmąjį Vilniaus universitetas / Vilnius University Senato posėdį, kuris vyko 2021 m. rugsėjo 21 d. Autoriams buvo įteiktas apdovanojimą patvirtinantis dokumentas.
Šiais metais nominacijos ir apdovanojimai už knygas buvo teikti trijose kategorijose: skaitomiausia monografija, skaitomiausia studijų knyga, skaitomiausia mokslo populiarinimo knyga.