2022 m. balandžio 11 d. Lietuvos ir Čekijos draugijos taryba vienbalsiai naująja pirmininke išrinko Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto docentę dr. Dalią Bukelevičiūtę. Mūsų kolegė savo profesinę veiklą yra susiejusi su Lietuvos ir Čekijos istorinių ryšių tyrimais, yra studijavusi Prahos Karolio universitete, su šia institucija palaikomi draugiški ryšiai iki šių dienų. Taip pat ji bendradarbiauja su Lietuvos ambasada Prahoje bei Čekijos ambasada Vilniuje, ne kartą stažavosi Čekijos Respublikos archyvuose, rengė konferencijas bei parodas. Pastaruoju metu Lietuvos ir Čekijos ryšiai pastebimai pradėjo aktyvėti dėl geopolitinių iššūkių, taip pat yra plėtojami kultūros, švietimo, mokslo, susisiekimo, energetikos, aplinkosaugos srityse. Lietuvos ir Čekijos draugija vienija kelias dešimtis dvišaliais ryšiais besidominančių asmenų. Jų tarpe yra akademikai Algirdas Vaclovas Valiulis ir Gytis Juška, lietuviškosios kaligrafijos mokyklos kūrėjas Albertas Gurskas, taip pat mokslininkai ir dėstytojai. Draugijos veikloje dalyvauja tie asmenys, kurie yra studijavę Čekijos aukštosiose mokyklose, stažavęsi mokslo institutuose, palaikantys verslo ir kultūrinės veiklos ryšius. Organizacija veikia visuomeniniais pagrindais ir turi intencijų palaikyti aktyvesnį kultūrinį dvišalį bendradarbiavimą, kurio gaires nubrėžė Lietuvos inteligentai įkūrę šią draugiją 1937 m. Kaune ir atnaujinę jos veiklą 1991 m. gegužės 23 d. Vilniaus universiteto rektorato posėdžių salėje.