pav mokMaloniai kviečiame į Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto organizuojamus MOKYMUS PAVELDOSAUGOS TEMOMIS.

Mokymuose kviečiami dalyvauti paveldosaugos institucijų darbuotojai ir paveldosaugos lauke veikiantys asmenys.

Siūlomos mokymų temos:

„Paveldosaugos užsienio praktika“ – 2023 m. vasario 23–24, kovo 2–3 d.;

„Įvadas į tyrimus (paveldas)“ – 2023 m. kovo 7–10 d.;

„Paveldo įveiklinimas“ – 2023 m. kovo 28–31 d.;

„Įvadas į teisę (paveldas)“ – 2023 m. balandžio 18–21 d.

Mokymų (vienos temos) trukmė: 32 akad. val. Vyks 4 dienų užsiėmimai po 4 paskaitas (viena paskaita – 1,5 val.).
Mokymų vieta: Universiteto g. 7, Vilnius, 211 aud. (Vilniaus universiteto Istorijos fakultetas).
Mokymai – NEMOKAMI.
Vienas asmuo gali užsiregistruoti į vieną iš siūlomų mokymų temų. Dalyvių skaičius ribotas (sudaromos grupės iki 15 asmenų).
Baigus mokymus išduodami pažymėjimai.

Vyksta išankstinė registracija. Maloniai prašome užsiregistruoti: https://forms.gle/W6QardeFwQZHNqeU6

Registracija vyksta:

į mokymus „Paveldosaugos užsienio praktika“ – iki 2023 m. vasario 15 d.;
į mokymus „Įvadas į tyrimus (paveldas)“ – iki 2023 m. vasario 28 d.;
į mokymus „Paveldo įveiklinimas“ – iki 2023 m. kovo 21 d.;
į mokymus „Įvadas į teisę (paveldas)“ – iki 2023 m. balandžio 11 d.

Pasibaigus registracijai su Jumis susisieksime dėl dalyvavimo mokymuose.

Atsižvelgiant į ribotą dalyvių skaičių, organizatoriai pasilieka teisę, iš anksto informavę, anuliuoti asmens registraciją.

Daugiau informacijos, pasiteiravimui – Salvijus Kulevičius, tel. 861474265, el. paštas .

Projektas „Suaugusiųjų švietimo sistemos plėtra suteikiant besimokantiems asmenims bendrąsias ir pagrindines kompetencijas”, Nr. 09.4.2-ESFA-V-715-01-0002. Projektas bendrai finansuojamas Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Projektą įgyvendina Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centras kartu su Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka. Mokymus rengia Vilniaus universitetas.