dr. T. Vaiseta

Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės Bitės bibliotekoje šeštą kartą įteikta išeivijos rašytojo, žurnalisto Kazimiero Barėno literatūros premija. Ji skiriama jauniesiems rašytojams. 2014 metų laureatu tapo istorijos mokslų daktaras, rašytojas Tomas Vaiseta.

Trisdešimtetis T. Vaiseta 2006 m. baigė žurnalistikos studijas, bet pasuko į istoriją ir prieš dvejus metus apsigynė istorijos mokslų daktaro vardą.

Šiuo metu jis dėsto Vilniaus universitete. Premija jam skirta už pirmąją knygą – pernai išleistą apsakymų rinkinį „Paukščio miegas“.

Daugiau: www.bernardinai.lt