collage-2015-01-27Jaunųjų istorikų mokykla

Į mokyklą kviečiame bendrojo ugdymo mokyklų 9–11 klasių mokinius, besidominčius istorija, siekiančius žinių, kūrybingus ir norinčius tobulėti.

Mokykla organizuojama bendradarbiaujant su Vilniaus universiteto Istorijos fakultetu.

Mokiniai bus supažindinti su archeologijos, Lietuvos ir Visuotinės bei kultūros istorijos esminiais faktais. Įgys teorinių žinių, kurios yra būtinos besidomintiems istorija, ketinantiems pasirinkti istorijos egzaminą, taip pat padės ugdyti reikalingus gebėjimus bei įgūdžius.

Mokiniai klausysis paskaitų, susipažins bei tiesiogiai pabendraus su Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto dėstytojais. Bus mokomi išsiugdyti kritinį mąstymą, gebėjimą skirti faktus ir nuomones apie juos, analizuoti istorinius faktus, argumentuotai dėstyti savo nuomonę.

Mokymo programa sukurta aktualiausiomis jauniesiems istorikams temomis. Į programą įtrauktos tiek teorinės paskaitos, tiek edukaciniai užsiėmimai, ekskursijos.

Mokykla yra vienmetė. Mokslas susideda iš 3 sesijų ir individualaus darbo per metus.
I sesija – 2015 m. kovo 19–20 d.
II sesija – 2015 m. balandžio 16–17 d.
III sesija – 2015 m. gegužės 14–15 d.

Mokyklos baigimo pažymėjimą gauna sėkmingai atlikusieji programoje numatytas užduotis. Likusieji mokiniai gauna išklausiusiojo mokyklos kursą pažymėjimą.

Stojimas į mokyklą nemokamas. Mokslas mokamas. Į kainą įskaičiuota: edukacinė programa, ekskursijos. Vienos sesijos kaina – 11,6 € (40 Lt) (pageidautina, kad už sesijos mokslą būtų sumokėta iš anksto).

Rekvizitai:
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras
Adresas: Žirmūnų g.1B, Vilnius
Įmonės kodas 302848387
PVM mokėtojo kodas LT100007095119
Sąskaitos nr. LT76 7044 0600 0102 9937

Nakvynė jaunimo nakvynės namuose „Filaretai“ (Filaretų g. 17, Vilnius) – 8,7 € (30 Lt)

Mokiniai, norintys mokytis šioje mokykloje, registruojami iki 2015 m. kovo 6 d.

Asmens priėmimas mokytis įforminamas mokymo sutartimi. Su jaunesniais nei 16 metų asmenimis sutartis sudaroma esant jų tėvų (rūpintojų) sutikimui.

Įstojusieji mokytis papildomai informuojami, kviečiami į sesijas.
Informacija teikiama el. paštu arba tel. (8 5) 2154585.
Programa

Registracijos anketa