phd logoMoksliniai projektai (1 atspausdintas egzempliorius) kartu su dviejų mokslininkų rekomendacijomis, straipsnių kopijomis priimami ir registruojami VU Istorijos fakulteto dekanate (Universiteto g. 7, II aukštas, 209 kab.) nuo rugsėjo 7 d. iki 9 d. (trečiadienis) 15.00 val. Mokslinio projekto elektroninę versiją bei straipsnių, konferencijose skaitytų pranešimų, mokslo konkursuose premijuotų darbų ir kt. skenuotas kopijas nurodytu laiku taip pat privaloma atsiųsti el. paštu , (kilus klausimams skambinti tel. 2687297).
Papildomas priėmimas į 2015 m. istorijos mokslo krypties doktorantūrą vyks rugsėjo 14 d. (pirmadienį) 15.00 val. Vilniaus universiteto Istorijos fakultete, 329 aud. (Universiteto g.7, III a.).

Daugiau informacijos