EAA2016 A5Kada? 2016 m. rugpjūčio 31 d. – rugsėjo 4 d.

Kur? Vilniaus universiteto senieji rūmai, Universiteto g. 7, Vilnius.

Kas vyks? 22-asis Europos archeologų asociacijos (EAA) kasmetinis susitikimas – konferencija. Renginyje laukiama apie 1500-2000 dalyvių iš visos Europos!

Daugiau informacijos: www.eaavilnius2016.lt

Kasmet organizuojamos Europos archeologų asociacijos konferencijos sklandus vyksmas neįsivaizduojamas be savanorių pagalbos, todėl mes ieškome žmonių, kurie prisidėtų prie šio renginio organizavimo bei konferencijos metu savanoriautų šiose srityse:

•  Organizaciniai sprendimai ir jų įgyvendinimas iki konferencijos;
  •  Komunikacija su renginio dalyviais iki ir konferencijos metu;
  •  Savanorių grupių koordinavimas;
  •  Dalyvių registracija konferencijos metu;
  •  Informacinio centro veikla konferencijos metu;
  •  Techninė pagalba sesijų metu;
  •  Konferencijos dalyvių nukreipimas į reikiamas auditorijas;
  •  Pagrindinės informacijos teikimas konferencijos dalyviams;
  •  Renginio fotografavimas;
  •  Renginio sklaidos ir komunikacijos įgyvendinimas.

Mes ieškome iniciatyvių, komunikabilių, atsakingų savanorių, gebančių laisvai kalbėti anglų kalba (kitos užsienio kalbos būtų privalumas), gerai pažįstančių Vilniaus senamiestį bei centrinę miesto dalį.
Konferencijose dirbantiems savanoriams už pagalbą atsilyginama nemokama dviejų metų naryste Europos archeologų asociacijoje, elektroninėmis mokslinių leidinių kopijomis bei galimybe dalyvauti visuose konferencijos renginiuose nemokamai.
Visus susidomėjusius kviečiame registruotis siunčiant el. laiškus adresu laiško temoje įrašant „Savanorystė EAA 2016“. Laiške prašome trumpai papasakoti apie save bei nurodyti, kurios savanorystės veiklos Jus domina labiausiai.

Renginio organizatoriai:

EAA2016 org