Aurimas SvedasNors laikai, kai istorikas buvo prilygintas akiniuočiui, besislapstančiam archyvuose ar bibliotekose, jau seniai praėjo, tačiau šis stereotipas mūsų visuomenėje vis dar gajus. O geriausiam Istorijos fakulteto dėstytojui doc. Aurimui Švedui sukelia šypseną. Savo profesiją jis vadina egzistenciniu nuotykiu ir studentams neleidžia atsilikti nuo šiuolaikinės istorijos tendencijų.

Buvote įvertintas kaip geriausias Istorijos fakulteto dėstytojas. Ką Jums reiškia toks pripažinimas? Kokias emocijas jis sukėlė?

Šis apdovanojimas buvo didžiulis ir tikrai malonus siurprizas. O kiekvieną nominaciją arba apdovanojimą, susijusį su moksline arba pedagogine veikla, esu linkęs vertinti kaip ženklą, kad esu teisingame kelyje.

Pokalbį su doc. dr. Aurimu Švedu skaitykite © naujienos.vu.lt