Istorijos fakGerbiami kolegos, studentai, bičiuliai, nuoširdžiai kviečiame savo gyventojų pajamų mokesčio dalį (iki 2 proc.) skirti Vilniaus universiteto ISTORIJOS FAKULTETUI.

Norint skirti paramą, reikia ranka arba elektroniniu būdu užpildyti prašymo formą FR0512:

• Ranka užpildytą formą (formą galite rasti čia) reikia nunešti arba nusiųsti į Valstybinę mokesčių inspekciją pagal savo gyvenamąją vietą (adresus galite rasti čia);
  • Pildant formą elektroniniu būdu, reikia per Jūsų banko teikiamą internetinės bankininkystės paslaugą prisijungti prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS) ir užpildyti formą portale.

Duomenys reikalingi deklaracijos formos pildymui:

E1 Gavėjo tipas: 2

E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 211950810

E3 Mokesčio dalies paskirtis: ISTORIJOS FAKULTETUI

Skirti gyventojų pajamų mokesčio dalį Istorijos fakultetui galite iki 2017 m. gegužės 2 d.

Dėkojame!