Maciej Strubycz 1589 MDL fr2019 m. birželio 20 d. Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto 211 auditorijoje (Universiteto g. 7), 15 val. ANDRIUS JURKEVIČIUS gins mokslo disertaciją „Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės regioniniai valdžios elitai: Smolensko, Polocko ir Vitebsko žemių atvejai (1392-1579 m.)” istorijos ir archeologijos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2014-2018 metais Vilniaus universitete.

Mokslinis vadovas - doc. dr. Eugenijus Saviščevas (Vilniaus universitetas, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija – H 005).

Disertacijos gynimo tarybos sudėtis:

prof. dr. Rimvydas Petrauskas – tarybos pirmininkas (Vilniaus universitetas, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija – H 005);

dr. Darius Baronas (Lietuvos istorijos institutas, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija – H 005);

dr. Sergej Polekhov (Rusijos mokslų akademijos Rusijos istorijos institutas, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija – H 005);

prof. dr. Rita Regina Trimonienė (Šiaulių universitetas, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija – H 005);

prof. dr. Irena Valikonytė (Vilniaus universitetas, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija – H 005).

Su disertacija galima susipažinti Vilniaus universiteto, Lietuvos istorijos instituto bibliotekose ir VU interneto svetainėje.