POW teismas2019 m. spalio 31 d. VU Istorijos fakulteto 211 auditorijoje (Universiteto g. 7), 15 val. SIGITA ČERNEVIČIŪTĖ gins mokslo disertaciją „Politiniai nusikaltimai Lietuvoje 1919-1940 m.: teisėkūra ir teismų praktika ” istorijos ir archeologijos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2014–2019 metais Vilniaus universitete.

Mokslinius tyrimus rėmė Lietuvos mokslo taryba.

Mokslinis vadovas – doc. dr. Saulius Kaubrys (Vilniaus universitetas, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija – H 005).
Mokslinis konsultantas – prof. dr. Aleksandras Dobryninas (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, sociologija – S 005).

Disertacijos gynimo tarybos sudėtis:
prof. dr. Zenonas Butkus – tarybos pirmininkas (Vilniaus universitetas, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija – H 005);
doc. dr. Algimantas Čepas (Vilniaus universitetas, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija – H 005);
prof. dr. Ēriks Jēkabsons (Latvijos universitetas, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija – H 005);
dr. Dangiras Mačiulis (Lietuvos istorijos institutas, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija – H 005);
prof. dr. Juozas Skirius (Vytauto Didžiojo universitetas, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija – H 005).

Su disertacija galima susipažinti Vilniaus universiteto, Lietuvos istorijos instituto bibliotekose ir VU interneto svetainėje.