Bumblauskas studiju muge 2017Vasario 2 d., 13 val. studijų mugėje „Studijos 2017” VU Istorijos fakulteto profesoriaus Alfredo Bumblausko paskaita „Pramiegota Lietuvos istorija“.

Paskaitos vieta – Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Vilnius, 5.1 konferencijų salė, II aukštas, įėjimas iš 5 salės ekspozicijos.

Prof. A. Bumblauskas savo pranešime pristatys penkis dalykus, kuriuos Lietuva suteikė Europai, tačiau apie juos, paprastai, nemokoma nei mokyklos vadovėliuose, nei universitetų suoluose. Vis dėlto, anot profesoriaus, šiais dalykais Lietuva gali itin didžiuotis.

Žr. taip pat FB įvykį