KorpTilia2017 m. kovo 22 d. (trečiadienis), 18:30 val. VU Istorijos fakulteto 214 auditorijoje Korp!Tilia kviečia į dar vieną pasibuvimą.

Sen!Antanas Terleckas nuo pirmo kurso vis pakeliaudavo po Lietuvą, lankydamas pokario ginkluotojo pasipriešinimo dalyvius. Pabendrauta su maždaug 100 Lietuvos partizanų, ryšininkų, rėmėjų. Kiekvienas pokalbis buvo savaip unikalus, tad studijoms artėjant link pabaigos, sen!Antanas siūlo pasidalinti apibendrintais įspūdžiais, kilusiais iššūkiais ir džiaugsmais. Ir tiesiog - papasakoti: gal veikiau apie save, o ne apie Juos.

FB įvykis