Ekspedicija knygaapkLeidybos namai „Terra Publica” su dideliu džiaugsmu pristato ką tik išleistą knygą „Nemunu per Lietuvą“, kuri parengta pagal didelio populiariumo sulaukusį LRT projektą „Nacionalinė ekspedicija „Nemunu per Lietuvą“. Knygos autorius ir sudarytojas gamtininkas Selemonas Paltanavičius. Norime pakviesti visus Vilniaus miesto gyventojus ir svečius į pagrindinį turo po Lietuvą knygos „Nemunu per Lietuvą“ pristatymą, kuris įvyks balandžio 25 d. 18 val., Vilniaus rotušėje.

Vyks pokalbis su knygos autoriumi Selemonu Paltanavičiumi, prodiuseriu Edmundu Jakilaičiu, lenktynininku Benediktu Vanagu, profesoriumi Alfredu Bumblausku, muzikologe Zita Kelmickaite ir kitais ekspedicijų dalyviais! Renginį moderuos Alvyda Bajarūnaitė.

Renginio FB įvykis