geguzes 3 ojiKviečiame paminėti Gegužės 3-osios Konstitucijos dieną diskusijoje „Gegužės 3-oji – Lietuvos ir Lenkijos istorinės bendrystės svarba Europai”. Šį renginį organizuoja Seimo laikinoji Gegužės 3-osios grupė kartu su Lenkų diskusijų klubu.

Diskusija vyks 2017 m. gegužės 3 d., trečiadienį, 11:00-13:00 Seimo Europos informacijos biure (Seimo III rūmai). Diskusiją moderuos Seimo narys Andrius Kubilius.

Diskusijos dalyviai ir pranešėjai:

Viktoras Pranckietis - Seimo Pirmininkas;

Linas Linkevičius - Užsienio reikalų ministras;

Gabrielius Landsbergis – Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas;

Doc. dr. Eligijus Raila – Vilniaus Universiteto Istorijos fakulteto docentas, Gegužės 3-osios Konstitucijos ekspertas;

Marijuš Antonovič – VU TSPMI dėstytojas, Lenkų diskusijų klubo atstovas.

FB ivykis