studentu eisena 65714882 1Studijų metų pradžios šventės RENOVATIO STUDIORUM programa VU ir Istorijos fakultete

2017 m. rugsėjo 1 d. (penktadienis):

9.30 val. – Vilniaus universiteto vėliavos pakėlimas Bibliotekos kieme.

10.00 val. – Mokslo metų pradžios šventė Istorijos fakulteto bendruomenei Daukšos kiemelyje po liepa.

14.45 val. – Vilniaus universiteto dėstytojų, studentų ir alumnų eisena į universiteto centrinius rūmus, Didįjį kiemą (Universiteto g. 3), nuo Lietuvos Respublikos Seimo rūmų.

15.30–16.30 val. – iškilminga studijų metų pradžios RENOVATIO STUDIORUM ceremonija universiteto Didžiajame kieme. Koncertuos Vilniaus universiteto pučiamųjų orkestras „Oktava“ (meno vadovas Albinas Kučinskas) ir akademinis mišrus choras „Gaudeamus“ (meno vadovė Rasa Gelgotienė). Iškilmių nuotaiką kels perkusijos studija „Afrikos būgnai“ (vadovas Gediminas Mačiulskis).

18.00 val. – vakaras su Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčios Gospel choru (Šv. Jono g. 12).

Maloniai kviečiame dalyvauti!