6238145Skausminga žmonijos istorija, skirtingos interpretacijos, šiandienos santykis su brutalia žmonijos praeitimi, visa tai yra tarptautinio seminaro  Comparing genocides and mass atrocities  tikslas. Seminare opiais ir kontraversiškais klausimais diskutuos žinomi užsienio ir Lietuvos istorikai, politologai. Seminaras skirtas visų pakopų studentams.

Dviejų dienų seminaras vyks 2017 metų gruodžio 12-13 dienomis Vilniaus Universiteto Istorijos fakultete (Universiteto g. 7), 211 auditorijoje.

Seminaro programą rasite čia

Seminaro kalbos -  lietuvių, anglų, prancūzų su SINCHRONINIU VERTIMU. Dalyviai vaišinami kava, pietumis.

Seminaro rengėjai:

Vilniaus universiteto Istorijos fakultetas