Paroda1Minint Tautinių bendrijų dieną, gegužės 21 d. (pirmadienį), 15 val. Lietuvos Respublikos Seime bus pristatyta Tautinių mažumų departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės parengta paroda „Lietuvą kūrėme kartu“.

Ši paroda parenkta bendradarbiaujant su VU Istorijos fakulteto dėstytojais ir studentais (vadovė doc. dr. Jurgita Verbickienė). Joje supažindina su Lietuvos tautinėms ir etninėms bendruomenėms, jų vaidmeniu kuriant Lietuvos valstybę, ginant Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę.

Registracija į renginį vyksta iki gegužės 18 d. 12 val. per Seimo informacinę sistemą

Daugiau apie parodą žr. Tautinių mažumų departamento puslapyje, o taip pat 15min.