michman2smallKviečiame į prof.  Dan Michman PASKAITAS.

Prof.  Dan Michman yra Tarptautinio Holokausto tyrimų instituto vadovas, John Najmann Holokausto studijų centro Yad Vashem profesorius, Bar Ilan (Izraelis) universiteto profesorius. Dan Michman yra dugybės knygų ir straipsnių, skirtų moderniai žydų istorijai Belgijoje, Izraelyje, bet ypač Holokausto studijoms, autorius.

Lapkričio 13 d., bus skaitomos trys  paskaitos ( 9.00 -10.30 val., 11. 00- 12.30 val. ir 13.00 – 14.30 val.):

• Terminology and Interpretations: Shoah, Churbn, Cataclysm, Judeocide, Holocaust, Genocide (su integruotu tekstų aptarimu)
  • The Ghettos of the Nazi Period, Their Emergence and Functioning: Entrenched Assumptions, New Insights

Lapkričio 15 d. bus skaitomos dvi paskaitos ( 9.00 -10.30 val., 11. 00- 12.30 val):

• Holocaust Research and Memory Politics Since 1990: A Complex Relationship the History of an Unprecedented Commemorative Category
  • Righteous Among the Nations

Paskaitos vyks anglų kalba, Istorijos fakultete 330 auditorijoje

Šios viešos paskaitos vyksta kaip modulio „Etniniai ir teritoriniai konfliktai Vidurio ir Rytų Europoje“ integrali dalis.