loreal logo s e269f3e2a7fa5c7d5836bd0bc3c19215Lietuvos mokslų akademija rengia 2019 m. konkurse dalyvaujančiųjų jaunųjų mokslininkių susitikimą su šį prestižinį apdovanojimą gavusiomis Lietuvos mokslininkėmis – dr. Urte Neniškyte (2017 m.) ir dr. Giedre Motuzaite-Matuzevičiūte Keen (2018 m.). Laureatės pasidalys savo patirtimi ir atsakys į klausimus. Taip  pat dalyvaus Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos generalinė sekretorė Asta Junevičienė ir LMA viceprezidentas akad. Zenonas Dabkevičius.

Renginys vyks 2019 m. vasario 20 d. (trečiadienį) 10 val. Lietuvos mokslų akademijos mažojoje konferencijų salėje (Gedimino pr. 3, Vilnius). Kvietimas pridedamas.

Kviečiame aktyviai dalyvauti ir registruotis e. paštu

Daugiau informacijos žr. čia

Kvietimas