tarp 3 reicho ir 3 Romos 3D1221212132132132131321 642x361Rugsėjo 25 d., 17 val. Signatarų namuose vyks VU Istorijos fakulteto profesoriaus dr. Zenono Butkaus naujos monografijos „Tarp Trečiojo Reicho ir Trečiosios Romos: Vokietijos ir Sovietų politikos poveikis Baltijos šalių tarptautinei ir vidaus padėčiai tarpukaryje“ pristatymas.

Dalyvaus VU Filosofijos fakulteto profesorius habil. dr. Zenonas Norkus, LR ambasadorius ypatingiems pavedimams, istorikas dr. Vytautas Žalys, diplomatas, rašytojas, istorikas, profesorius habil. dr. Alfonsas Eidintas, VU Istorijos fakulteto docentas dr. Nerijus Šepetys.
Renginį ves VU Istorijos fakulteto lektorius Andrius Grodis.

Daugiau apie knygą žr. čia

FB Įvykis