Hochmeisterpalast auf der Marienburg InnenansichtRugsėjo 23 d. (pirmadienis), 17 val. VU Istorijos fakulteto 211 auditorijoje Gdansko universiteto profesoriaus Christoferio Herrmanno paskaita "Didžiojo magistro rūmai Marienburge". Renginį moderuos VU Istorijos fakulteto dekanas prof. Rimvydas Petrauskas.
Paskaita vokiečių kalba su sinchroniniu vertimu į lietuvių k.

Christofer Herrmann yra Gdansko universiteto Meno istorijos instituto profesorius. 2005 m. Greifsvaldo universitete jis apsigynė habilitacinį mokslo darbą tema „Viduramžių architektūra Prūsijoje“. Naujausia publikacija: "Didžiojo magistro rūmai Marienburgo pilyje. Moderniausios kunigaikščio rezidencijos koncepcija, statyba ir panaudojimas 1400-aisiais metais" (Petersberg, 2019).

Daugiau žr. FB Įvykyje