1567155987 0 Veliava R 800x683pxMaloniai kviečiame į Fribūro (Šveicarija) universiteto Šiuolaikinės istorijos departamento profesoriaus dr. Claude Hauser viešą paskaitą anglų kalba Which place for culture in the history of Swiss international relations? Some reflections and "Switzerland in the mirror of the world", kuri vyks Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto 214 auditorijoje, rugsėjo 30 d., 10.30 val.

Šis susitikimas yra lietuvių ir šveicarų istorikų rengtos parodos „Dvasiniai Fribūro vaikai: Fribūro universiteto lietuviai ir jų reikšmė Lietuvai“ pristatymo Vilniuje dalis. Parodos atidarymas vyks Bažnytinio paveldo muziejuje (Šv. Mykolo g. 9) rugsėjo 27 d., 16.00 val.“

Daugiau informacijos apie parodą galite rasti čia.