Gudavicius Istorijos inzinierius 3DVU Istorijos fakultetas ir leidykla "Aukso žuvys" kviečia 2019 m. spalio 21 d. 17.30 val. į vakarą skirtą prof. Edvardo Gudavičiaus 90-mečiui "Istorijos inžinierius".

I. Istoriografija. Idėjos ir istorikas (kolegos ir mokiniai: Alfredas Bumblauskas, Aurelijus Gieda, Alvydas Nikžentaitis, Rimvydas Petrauskas, Aurimas Švedas, Irena Valikonytė);

II. Istoriosofija. Diskusija: vizija ir įtakos (stebėtojai, klausytojai, skaitytojai: Aurimas Švedas (moderuoja), Vytautas Bruveris, Karolis Čižauskas, Paulius Gritėnas, Povilas A. Stepavičius, Tomas Vaiseta).

Renginys vyks VU Istorijos fakultete, 211 auditorijoje (Universiteto g. 7).

Renginio metu bus galima įsigyti naujausią Profesoriaus knygą "Istorijos inžinierius".

FB Įvykis

Kvietimas

Taip pat žr.: A. Švedas: Praeities tyrimų baruose E.Gudavičius suderino istoriko ir inžinieriaus tapatybes (15min, 2019 rugsėjo 6 d.)