2021-10-04 16:09

heritage and propaganda jpgBelgijos Université libre de Bruxelles  istorijos studentai bei dėstytojai kviečia kolegas iš Vilniaus universiteto susitikti seminare ir diskutuoti, kaip kultūrinis paveldas įvairiais istoriniais laikotarpiais ir skirtingose geografinėse erdvėse yra naudojamas politiniais ir ekonominiais tikslais.

Renginys vyks 2021 m. spalio 4 d., 15 val. Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto 331 auditorijoje.

Renginys vyks anglų kalba.

Renginio programa

Privaloma turėti Galimybių pasą.

Heritage & Propaganda: perspectives from Lithuania and Belgium

A group of history students and their teacher from the Belgian Université libre de Bruxelles invite their peers of Vilnius University to meet and discuss how cultural heritage is used for political and commercial aims in different geographical spaces, political contexts and historical periods.

The workshop will take place in Vilnius University Fakulty of History room 331,  on the 4th of October 2021, at 3.00 pm.

The event will be held in English.