2022-11-10 17:00

D.MoyalLapkričio 10 d. 17 val. Vilniaus universiteto Istorijos fakultete, 211 aud.  vyks Rytų Europos žydų istorijos tyrimų centro kvietimu viešinčios Tel Avivo universiteto profesorės Dinos Moyal vieša paskaita "Antisemitism as a Political tool: Being Jewish under the Soviet Regime". Paskaitą moderuos doc. dr. Tomas Vaiseta. Paskaita vyks anglų kalba.

Dina Moyal apgynė daktaro disertaciją Stanfordo universitete. Šiuo metu Tel Avivo universitete dėsto sovietinę ir šiuolaikinę Rusijos istoriją. Profesorės atliekami tyrimai skirti Rusijos ir sovietų teisės istorijai bei kultūrai. Šiuo metu ji rengia monografiją apie poststalinines teisines institucijas „Teisingumo architektai: komunizmo kūrimas per įstatymą valdant Chruščiovui ir Brežnevui“. Dina Moyal taip pat yra Izraelio tarpuniversitetinės akademinės partnerystės Rusijos ir Rytų Europos studijų programos direktorė.

Kviečiame dalyvauti.

Daugiau apie prof. Dynos Moyal vizita VU Istorijos fakultete.

Rėmėjai: The Hebrew University of Jerusalem, Leonid Nevzlin Research Center for Russian and East European Jewry, Vilniaus universiteto tarptautiškumo skatinimo fondas.

Daugiau informacijos: prof. dr. Jurgita Verbickienė (modulio vadovė, Rytų Europos žydų istorijos tyrimų centro vadovė):