2023-05-10 16:30

if kiemasGegužės 10 d., 16 val. 30 min., kviečiame visus VU Istorijos fakulteto bendruomenės narius - studentus, administracijos darbuotojus ir dėstytojus - ateiti į susitikimą pasikalbėti apie studijų metu kylančius iššūkius žmonėms, turintiems įvairias negalias.Negalios judėjimo idėjas, negalios modelį ir poveikio politikai būdus, negalią turinčių žmonių patirtis universitete ir rekomendacijas pristatys Lietuvos negalios organizacijų forumo advokacijos vadovė Simona Aginskaitė, VU informatikos magistro studijas baigęs Povilas Staniulis ir edukologijos doktorantūrą studijuojanti Ugnė Žilytė. Pokalbį moderuos – Tomas Vaiseta.Susitikimas vyks 211 auditorijoje, numatoma jo trukmė - 1,5 val.