2023-05-26 15:00

kalba istorikaiAntrą kartą Vilniaus Universiteto Istorijos fakultete vieši Colgate universiteto (JAV) studentai pasirinkę studijuoti modulį „Istorijos politika ir istorinė atmintis Lietuvoje“ (dėst. Prof. Valerie Morkevičius), greta kitų studijų tiriamųjų veiklų Lietuvoje jie domisi ir mokslininkų įsitraukimu į savo tyrimų rezultatų viešinimą ir mokslo populiarinimą, kaip būdu ne tik dalintis žiniomis, bet ir formuoti visuomenės nuostatas, įtakoti jų pokyčius. Kartu su JAV studentais į diskusiją yra kviečiami visi Fakulteto studentai ir darbuotojai.

Vieta ir laikas: 2023 m. gegužės 26 d. 15 val. 211 aud.

Diskusijoje anglų kalba dalyvauja:

• Dekanė dr. Loreta Skurvydaitė;
  • Austėja Luchtanaitė;
  • dr. Marius Ėmužis;
  • dokt. Antanas Terleckas;
  • dr. Norbertas Černiauskas;
  • doc. dr. Tomas Vaiseta.

Diskusiją moderuoja: prof. Jurgita Verbickienė