ISHA Vilnius
September 23 – 29, 2013 m.
„History in Practice“

Vilniaus universiteto studentų istorikų korporacija „Tilia“, oficialiai būdama Tarptautinės studentų istorikų asociacijos (International Students of History Assocciation (ISHA)) sekcija, Vilniuje šių metų rugsėjo 23-29 d. organizuoja rudens seminarą „History In Practice“. Į renginį atvyksta 33 studentai iš Austrijos, Belgijos, Čekijos, Islandijos, Italijos, Kroatijos, Prancūzijos Rumunijos, Slovėnijos, Suomijos ir Vokietijos. Seminaro dalyviai dirbs keturiose skirtingose seminaro potemėse:

• „Historian in Society“ („Istorikas visuomenėje“),
  • „The Visualisation of the Past“ („Praeities vizualizacija“),
  • „History and International Relations“ („Istorija ir tarptautiniai santykiai“),
  • „Ideologies and Stereotypes“ („Ideologijos ir stereotipai“).

Darbas vyks pristatant studentų savarankiškai paruoštus pranešimus, apvainikuojant juos diskusijomis. Geriausi kiekvieno ISHA seminaro pranešimai bus išspausdinti asociacijos leidžiamame žurnale „Carnaval“.
Prie seminaro organizavimo prisideda 14 korporacijos „Tilia“ narių. Išsamesnė informacija adresu: http://autumnseminar2013vilnius.wordpress.com/