Klausyk, istorike!

Senas ir jaunas, abiejų lyčių, išvaizdus ir ne itin, turtingas ar bėdžius, bet svarbiausia - išaugęs ar vis dar augantis po Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto stogu! Atėjo metas mums visiems – ir užsilikusiems istorijos mokslo dirvonuose, ir pasukusiems kitais keliais – vėl susitikti. Juk nuo pirmosios „Historiados'2009“, visuotinio VU Istorijos fakulteto augintinių suvažiavimo, jau prabėgo net ketveri metai. Kadangi jis buvo toks vykęs, jog kiekvienas jo dalyvis iki šiol jį atsimena su lengvu širdies ir kitų vidaus organų virpuliu, kitaip ir negali būti – šiemet visi renkamės į antrąjį suvažiavimą „Historiadą'2013“, kurį ir vėl organizuoja VU Istorijos fakulteto Alumni draugija.

Šį kartą vyksiantis didysis suobėgis pašvęstas 690-osioms Vilniaus įkūrimo metinėms ir su sostinės įkūrimu siejamos sapno legendos aiškinimui. Kur iš tiesų kunigaikštis Gediminas miegojo, ką sapnavo, ir ar teisingai viską išaiškino gudrusis Lizdeika? Ko iš tiesų norėjo Gediminas rašydamas savo garsiuosius laiškus?  Lapkričio 9 d. šūkiu „Lizdeika, pabandom iš naujo!“ skelbiame istorinio įvykio perkrovimą.

Renginio programa

15:00 M. Daukšos kiemelis, Universiteto g. 7
Šventės atidarymas po liepa.
Istorinis-mokslinis korporacijos „Tilia“ fantasy stiliaus spektaklis-misterija.
Vaikštynės po fakultetą, sostinės žvalgymas iš Šv. Jonų bažnyčios varpinės.

19:00 Klubas „New York“, Kalvarijų g. 85 (durys atidaromos 18:00)
Garbiųjų svečių ir fakulteto buvusių bei esamų tėvų prakalbos.
Kunigaikščio Gedimino laiškų skaitymai.
Lizdeikos video reportažas „Kur Gedimino kapas?“.
Alaus viktorina.
Legendinės sostinės grupės „Ir Visa Tai Kas Yra Gražu Yra Gražu“ bei kviestinės žvaigždės, prof. Alfredo Bumblausko, koncertas.
Šokiai su DJs Smetona iki paskutinių jėgų išsekimo.

Įvykis Facebooke: https://www.facebook.com/events/526213900799267/

Skubėkite įsigyti bilietus! Bilietus platina www.bilietai.lt. Studentams taikoma nuolaida. Renginio dieną bilietai brangs!

Kviečiame tapti specialiais renginio rėmėjais įsigyjant Kunigaikščio bilietą (100 lt). Jūsų parama svarbi ne tik renginiui, bet ir filantropinėms VU IF Alumni draugijos veikloms! Dėl bilieto įsigyjimo rašykite .

P.S. Turite užfiksuotų džiugių studijų laikų akimirkų? Pildykime archyvą! Norintieji pasidalinti rašykite .

Pagarbiai,
VU IF Alumni draugija