IFSA logo   IFDI - tai tradicija tapęs kasmetinis VU IF renginys. Šiemet jis bus rengiamas 36 kartą istorijoje. Istorikų kuriama šventė universiteto bendruomenei, vilniečiams bei miesto svečiams trunka 4 dienas ir išsiskiria renginių gausa bei, žinoma, studentišku originalumu. Kiekvienais metais vyksta ne tik įvairūs skirtingi renginiai, tačiau ir tradiciniai IFDI atributai, be kurių neįsivaizduojamos šios dienos, tačiau kiekvienąkart jie turi savo išskirtinumo.

IFDI'36 PROGRAMA

Gegužės 12 diena - pirmadienis
12:30 Atidarymo ceremonija kiemelyje
10:30-16:00 Knygų mugė
19:00 Diskusija „O kas po to?“

Gegužės 13 diena - antradienis
10:30-16:00 Knygų mugė
19:00 Korp!Tilia Diskusija „Istorinis mitas: Ideologizuotos tikrovės klystkeliai“

Gegužės 14 diena - trečiadienis