IFDI knygu mugeJauti, kad per mokslo metus nesukaupei pakankamo perskaitytų knygų bagažo? Užsuk į VU Istorijos fakulteto kiemelį nuo 10:00 iki pat 16:30, nes čia šurmuliuos spalvinga ir pilna įdomybių knygų mugė!

ifdi atidarymas

Šventė be atidarymo ― ne šventė. IFDi 37 bus atidarytos lydimos Istorijos fakulteto dekano Rimvydo Petrausko kalbos, taip pat pasveikinti istorikų atvyksta istorikas, politikos veikėjas Arvydas Anušauskas ir Vilniaus meras Remigijus Šimašius. Atidaryti šventę padės ir šaunioji Studentų atstovybė bei istorijos studentų korporacija Tilia, be kurių IFDi nebūtų! Susitinkame 12:30 Istorijos fakulteto kiemelyje.

IDI balt vienybeAktyvius istorijos studentus subūrusi korporacija Tilia drauge su gausia palyda: lekt. Andriumi Grodžiu, dr. Liutauru Gudžinsku, dr. Arvydu Anušausku ir dr. Dangiru Mačiuliu kviečia visus į diskusiją „Baltijos šalių vienybė – istorinė aplinkybė ar ateities perspektyva?“ Drauge svarstysime šiomis dienomis aktualius klausimus: kuo mums svarbi Baltijos šalių vienybė? Ar tai nėra tik istorijos suformuotas reiškinys? Į juos kartu ieškosime atsakymų 19:00 VU Istorijos fakulteto kiemelyje po liepa (Lietaus atveju renkamės 211 auditorijoje).

ifdi zyd vilniusManai, kad apie Lietuvos sostinę žinai viską? Ateik ir išsiaiškink― 17:00 vyks ekskursija po kitokį ― žydiškąjį Vilnių. Išsiaiškinti, kodėl Vilnius yra pelnęs garbingą „Lietuvos Jeruzalės“ vardą, padės ekskursiją vesianti 3 kurso studentė Julijana Leganovič. Renkamės Istorijos fakulteto kiemelyje.

Kiekviename istorike slypi menininkas. Tuo įsitikins visi, apsilankę pirmo kurso istorijos studento Edvino Krakio fotografijų parodoje „Analoginiai bandymai“. Nuotraukos bus eksponuojamos visų dienų metu ― nuo gegužės 4 dienos ryto iki pat gegužės 7 dienos 23:00 Istorijos fakultete.