Jei nespėjai vakar, šiandien dar turi progą apsilankyti knygų mugėje! Ji veiks nuo 10:00 iki pat popietės ― 16:30, tad tikrai spėsi atrasti sau patinkančią knygą!
IFDI fulia Visus futbolo mylėtojus ir žaidėjus nuo pat ankstyvo ryto į stadioną išbandyti jėgas ragins Futbolo turnyras dekano taurei laimėti! Kur? Saulėtekio al. 26, stadione, aptvertoje futbolo aikštelėje. Kada? 9:00- 16:00
 IFDI muzdienosPajusti kultūrinę Vilniaus dvasią ir panirti į paslaptingą muziejų pasaulį kvies net dvi ekskursijos: Bažnytinio paveldo muziejuje (kaina: 1 eur) – 11:00 Šv. Mykolo g. 9 ir Vilniaus Katedros varpinėje (kaina: 1 eur) – 13:00 prie Vilniaus Katedros.
IFDI humkrize

Pailsėjus po ekskursijų, vakare visus į diskusiją „Ar egzsistuoja Lietuvoje humanitarinių mokslų krizė?“ suburs prof. Rimvydas Petrauskas, prof. Paulius Vaidotas Subačius, prof. dr. Rimantas Jankauskas, Vilniaus licėjaus direktorius, istorijos mokytojas ekspertas Saulius Jurkevičius. Diskusiją moderuos Vytautas Bruveris. Pasikalbėsime už fakulteto ribų ― 17:00 Signatarų namuose, Pilies g. 26.

IFDI BarzakhIstorijos fakulteto dienose ką veikti suras ir kino mylėtojai. Būtent jie yra kviečiami į kino vakarą žiūrėti Manto Kvedaravičiaus filmo „Barzakh“. Kinas po atviru dangumi, jaukiame VU Istorijos fakulteto kiemelyje, kas gali būti geriau? Žiūrovai bus vaišinami arbata ir sausainiais J Kada? 21:00. Kur? Jau minėtame VU Istorijos fakulteto kiemelyje. P.s. lietaus atveju kelsimės į 211 auditoriją.