IFDI riteriaiVU Istorijos fakulteto dienose istorija atgyja! IF kiemelis pavirs Viduramžių riterių ringu, kur lankytojai nuo 10:30 iki 13:00 galės stebėti įspūdingus fechtuotojų pasirodymus.
IFDI muzdienosIstorikų šventė visiems Istorijos fakulteto studentams siūlo nemokamai apsilankyti ekskursijoje po Genocido aukų muziejų (Aukų g. 2A). Visų patogumui ekskursija vyks net du kartus ― 11:00 ir 13:00, tad visi IF studentai turės galimybę joje dalyvauti!
IFDI rokasIstorijos fakulteto dienos nepamiršo ir sunkiosios muzikos gerbėjų! Kas širdyje jaučiasi tikrais rokeriais ar domisi Lietuvos roko muzikos istorija, yra maloniai laukiami 15:00 211 aud., kur vyks diskusija „Roko fenomenas sovietinėje Lietuvoje: ištakos ir jo raida”. Diskusijoje nuomonėmis ir pasvarstymais dalinsis Tomas Vaiseta, Mindaugas Peleckis, Emilija Visockaitė, Saulius Urbonavičius- Samas, keli nariai iš grupės “I.V.T.K.Y.G.Y.G.” (“Ir Visa Tai Kas Yra Gražu Yra Gražu”). Moeruos -Algirdas Jakubčionis.
IFDI bendruomeneNei vienos Istorijos fakulteto dienos neįsivaizduojamos be tradicija tapusio Bendruomenės vakaro. Jo metu pabendrauti susirenka visi, turintys ryšį su VU Istorijos fakultetu. Taip pat bus įteikti apdovanojimai geriausiems studentams ir dėstytojams. Buvę ir esami studentai, dėstytojai ir istorikų draugai renkasi 19:00 po visų mylima liepa. Renginio programa: 20:00, Istorijos fakulteto valgykloje. Savo pasirodymais džiugins gyvos muzikos atlikėjai: Dovydas Jovaišas, Daniel Juodis, Rob B. Colton ir Wilenka Studium.