map2015 m. gegužės 13 d., 11 val., IF 211 aud. Lynn Lubamersky paskaita “Išnykusių Lietuvos Didžiosios Kunigaikštijos bendruomenių dokumentavimas skaitmeninių žemėlapių ir vaizdų pagalba” ("Mapping vanished communities of the Grand Duchy of Lithuania via digital images and maps"). Paskaita vyks anglų kalba.

Lynn Lubamersky – Boise Valstybinio Universiteto (Boise State University, JAV) Istorijos departamento asocijuota profesorė. Ji yra viena iš nedaugelio Lietuvos Didžiosios Kunigakštijos tyrinėtojų JAV, pati kilusi iš lietuviškų šaknų. Šiuo metu L. Lubamersky dirba Lietuvoje pagal Fulbright stipendiją, jos tyrimų tema – išnykusių bendruomenių Lietuvoje ir Baltarusijoje istorijos ir paveldo tyrimai naudojant skaitmeninius žemėlapius ir vaizdus (Kėdainių miesto ir regiono pavyzdžiu).
Daugiau