unescoLietuvos nacionalinė UNESCO komisija kartu su ARCHITEKTŪROS [aktualijų] FONDU kviečia į paskaitą, skirtą susipažinti su naujausiomis paveldosaugos tendencijomis ir vykdomais projektais, š. m. rugsėjo 23 d. [trečiadienis] 17:00 val. Vilniaus universiteto Istorijos fakultete (211 aud.), Universiteto g. 7, Vilniuje.

Pagaliau po metus trukusio laukimo viešą edukacinę paskaitą „UNESCO Pasaulio paveldas ir teisėmis grindžiami požiūriai“ (angl. World Heritage and Rights-based Approaches) skaitys svečias iš Norvegijos dr. Amund Sinding-Larsen [architektas, tarptautinis UNESCO Patariamosios organizacijos, ICOMOS, narys]. Dr. Sinding-Larsen pristatys minėtos aktualijos konceptą ir praktinį jo įgyvendinimą skirtingose pasaulio šalyse.

Parama paskaitų ciklui „UNESCO paveldas pasaulyje ir Lietuvoje“ gauta iš Kultūros rėmimo fondo.

Daugiau info: www.unesco.lt, www.archfondas.lt